Květen 2011

TÉMA TÝDNE=Budoucnost

29. května 2011 v 19:54 | Gwinney
Co se mi vybaví při slově budoucnost? Je to něco skryté, plné nadějí a očekávání. Ale podstatou budoucnosti je v tom, že nevíme co se stane. Ano můžeme předpokládat, že zítra dostaneme povýšení, ale hle dostali jsme padáka.
Stejně je na budoucnosti něco kouzelného. Jsem člověk, který na minulosti nelpí, protože kdyby ano, zničilo by mě to. Jsem stále v pohybu a můj svět se mění. Chvíli bydlím zde a pak jinde. Naštěstí tohle období mám za sebou a myslím si, že stěhovat se budu až do "svého" příbytku. :D Prostě a jednoduše. Stále si říkám a plánuji hezčí budoucnost, snažím se makat, abych to měla pak lehčí. Sice nevím, co bude. Ale chci být šťastná. Na TOM přeci záleží, aby člověk cítil rovnováhu, zázemí, spokojenost atd...
Od své budoucnosti hodně očekávám, očekávám toho hodně i od sebe, snad se nezklamu. Psala jsem dosti různě, ale snad to nebylo ta zlé.

PS: Budoucnost je má! Ach ta nesmrtelná slova :D :D

Potřebuji film!!!

29. května 2011 v 19:47 | Gwinney
Tímto bych chtěla všechny požádat, aby mi napsali typ na nějaký film (nemám moc ráda horory) takže max. trilery, jinak ostatní žándry mám ráda od mysteriozní, drama po romantiky. Předem Vám děkuji. :)

Končí květen, lásky čas

29. května 2011 v 19:12 | Gwinney
A v červnu se pokračuje s hledáním :D :D. Ale tento měsíc opravdu končí a své předsevzetí, že napíšu min.60 článků jsem splnila. V dalším měsíci se chystám napsat o různých modních stylech (barbie, emo, skate atd.) Dále PPP - Pravidla pravé pindulíny. Kdyby jste měli nějaké nápady, připomínky či návrh na nějaký článek napište mi na email Gwinney@seznam.cz anebo komentářů.
Vím že bych měla psát články na "téma týdne", protože spoustu blogařů je čte, ale poslední témata se mi moc nelíbili. Nemám moc ráda své město. Nebylo by vhodné psát, jak moc ho nemám ráda a že bych hrozitánsky chtěla bydlet jinde... Bla bla bla. :D :D :D
Ale téma budoucnost se mi zamlouvá. :)
Pokud bych měla zhodnotit měsíc květen, tak bych řekla, že byl moc fajn. (14 dní jsem z toho proležela v postýlce) Ale pak přišla škola, zemřela mi teta a vše se pokazilo. Nemůžu ani brečet nejde mi to. Ale v nitru trpím, svůj žal léčím čokoládou a koukám na romantické filmy. Cítím se, jak po rozchodu, i když jsem žádný neměla. Ten o kterém jsem psala v mém polo-rande to prostě nevyšlo. Mám strach, že díky tetině smrti se přesatnu vídat se svojí nejlepší přítelkyní, znamená pro mě mnoho. V pátek jedu na pohřeb, cítím, že se tam asi totálně položím a vůbec nevím co říkat, vždyt´ ji umřela máma! Já sama bych nevěděla, co dělat. I když občas mám se svojí mamkou rozepře, moc ji miluji a nedokáži si představit, že by tu nebyla.
Pro tenhle měsíc: Važ si toho, co máš a važ si své maminky. Některé věci nejdou vrátit a když je ztratíme, uvědomíme si jakou pro nás měli cenu!

Jak zvýšit návštěvnost

24. května 2011 v 14:39 | Gwinney
ČLÁNEK JE ZKOPČENÝ A JÁ TOMU I VĚŘÍM .. ČASEM SE MI I ZLEPŠÍ TŘEBA NÁVŠTĚVNOST .. =)
Chcete mít velkou návštěvnost?? Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají!! -------------------------------------------------------------------------------- Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley....... J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal, gymnastika, atletika. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Nastia Liukin. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483. Hello Kitty, Diddlinka, Me to you,Diddl,.....Kurt Cobain.... starshine, starstable, hry s koňma ke stáhnutí, filmy ke shlédnutí, Witch ke shlédnutí online, Triky a Tipy. Prašivka. Obrázky GooGle.... :D Mám ráda optické klamy, vtipy, hádanky, Jako anime mám ráda Naruto, Nana, bleach, death note, nemám ráda Totally spies špionky... Nemám ráda Prahu!!! Sport, Bulharsko, Španělsko, Itálie, Finsko,....Nemám ráda hřiby ani ryby.
Mangu nečtu.. A oblíbené stránky o narutu jsou http://www.hokage.cz/
http://www.konoha.cz/ www.naruto-online.blog.cz www.kage.cz Pine Hill,Koně, stáje, Plavání, Lyžování, bruslení, krasobruslení, rychlobruslení, moře, rybníky, jezera, vodní nádrže a přehrady. Hodinky hodiny. Karen Mccombielová, Diáře, bazény, koupaliště, akvaparky, www.teamd-starshine.blog.cz Piráti z karibiku, Madagaskar, Doba ledová, král z džungle, komixy starshine, komixy star stable, zábava, vánoce, Knížky,...
Hrady a zámky, tajemství, horory ke shlédnutí online... Nirvana a Nightwish www.zeme-starshine.blog.cz
Meryl Streep, Aba, Medvídek pů, zvířata, obrázky koní, USA, jízda na koni, voltiž, tělocvik, blogy o starstable, kočky, psi, sníh, zima a léto, návody, SB, Hadi, tarantule, sklípkani,starstable online, bitefight, travian, divokekmeny, ikariam,.... superstar, jahody, maliny, borůvky, talentmania, československo má talent, móda, styl, kabelky a módní doplňky, prsteny, růžový panter, časopisy, Hannah Montana, Miley Cyrus...


Avril Lavigne - What The Hell

22. května 2011 v 15:52 | Gwinney |  Avril Lavigne
Poslední hit What The Hell mě zcela dostává a video k tomu je prostě HORE CORE!


Rihanna - Who´s That Chick ft. David Gueta

22. května 2011 v 15:49 | Gwinney |  Rihanna
Taneční pecka!!!


Rihanna - S & M

22. května 2011 v 15:46 | Gwinney |  Rihanna
S & M si broukala moje dobrá kamarádka a tenhle song jsem si díky ní zamilovala.


Rihanna - Only Girl ( In the world)

22. května 2011 v 15:44 | Gwinney |  Rihanna
Only girl při mě stála, když mi bylo nejhůře. Každé ráno v mém "temné" obdobím mi vháněla radost do žil.


Rihanna - What´s My Name? ft. Drake

22. května 2011 v 15:37 | Gwinney |  Rihanna
Ty vlasy mě dostávají a jeden z nejlepší videoklipů, co zatím měla kromě Califoria King Bed. :-P