Dočista mi hráblo! :D

20. května 2011 v 17:22 | Gwinney
Začínají mě chytat mateřské pudy. Je to jak rána z čistého nebe. Dneska jsem tak uvažovala a vlastně jsem si uvědomila, že chci velkou rodinu. Od malička toužím po dětech, ale vždy jsem chtěla tak 1 max. 2. Od mamky slyším. Dvě děti stačí, ale co když já chci víc?! Chci, aby tohle slyšeli všichni. JÁ CHCI MÍT VELKOU RODINU!!!! YAHOO konečně jsem si to přiznala.
Takže po letech mé kariéristky, kterou pořád jsem, ale jen kvůli zajištění rodiny. Dodělám gympl, pak vejšku. Najdu si solidní práci a do té doby snad narazím na báječného chlapa. A začnem se připravovat na rodinku. Nechci děti mít pozdě, takže co nejdřív. A víte co?! Mě nevadí, že budu doma. Starat se o děti, vařit, uklízet. Na vše budu mít dost času. Budu se moc věnovat koníčkům a chodit na čaj o páté ke kamarádkám, anebo ony ke mně.
Nemůžu se dočkat až budu svoje první škvrně učit chodit, předčítat mu pohádkym krmit ho. Toužím zažít okamžik, kdy mi ho poprvé dají pochovat. A kolik bych jich chtěla? Přemýšlím tak 3-4, jestliže Bůh dá i 5 a zdravé nebudu se bránit. Hlavně když budou mít dostatek lásky, zázemí.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.