Gympl vs Obchodka

19. května 2011 v 10:16 | Gwinney
Ten, kdo si už prošel rozhodování mezi dvěmi, dokonce třemi školami mě určitě chápe. Tohle bylo poprvé v mém životě, kdy jsem stála na rozcestí a plně jsem si byla vědoma, že mé rozhodnutí ovlivní můj budoucí život. Učitel nás strašil, ale já mu nevěřila nebo spíše nechtěla. Já to měla ovšem snadnější. Jen jsem si to myslela. Z obchodky mi přišla NEPŘIJATA. Vůbec jsem nebyla zklamaná a začala jsem do dost těšit na gympl. Vždyt´ jsem brečela radostí, když jsem se dozvěděla, že mě přijali. Začala jsem křičet a mamka hned: " CO SE STALO??!!! " Byla jsem jak v sedmým nebi.
Úsměv mi však spadl, když před dvěma dny mamce zavovala sekretářka z obchodní akademie, že se uvolnila místa a jestli tam nechci nastoupit. Zcela jsem to nechápala. Odvolání jsem neposílala a přeci volali. Ale já si mezitím zvykla na představu, že jsem gymplačka, nemusím nikam dojíždět a dalších tisíc věcí. Jak už jsem psala již od 3. třídy jsem zamilovaná do našecho gymnázia. Snad se mi podaří dostat se do redakce a být oblíbená.Když jsem byla malá chodila jsem kolem této budovi snad každý den. A viděla jak se obrovské a mohutné dveře otevírají. Vždy mě ovanul strach, ale v duchu si říkala " Jednou až budeš velká, sem budeš chodit " Cítím nemalé štěstí, že brzy to bude pravda. Pomalu začínám cítit ten adrenalin a chci být pefektně připravena. Pomůcky do školy chci mít co nejdříve nakoupené, jelikož to miluji. ( Nakupování školních potřeb ) Přemýšlela jsem o novém batohu. Dále školní diář mám již vyrobený. :D :D Možná Vám připadám jako cvok, ale já se tam neskonale těším!
Pokoud mi Bůh bude přát, budu ve třídě s tvou slečnou, kterou jsem poznala při přijímačkách. Mám nutkavý pocit, že budeme kamarádky. Byla velmi sympatická a ten kluk také.
Nyní stačí doklepat těch posledních týdnů na staré škole. Užít si prázdniny. A poslední pondělí před začátkem nového šk.roku se jde nakupovat a barvit vlásky mé báječné kamarádce D.!

With love Mysterious-beauty ;-**
 


Komentáře

1 Majka Majka | Web | 16. listopadu 2011 v 21:00 | Reagovat

ahojky, v kolikáťáku jsi? Máš facebook ;) 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.