Jsem nemocná!

14. května 2011 v 10:48 | Gwinney
Tuhle větu u mě uslyšíte poměrně často, jelikož lapnu každou chřipku. Ale zas si odpočinu od školy, mám čas napsat něco na svůj nový blog. :o)
Zrovna včera jsem dostala dvě velikánské knihy Čeština a Literatura a druhá Matematika a fyzika. Název : ucelená, přehledná, osvědčená příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na střední i vysoké školy. Protože jsem příjímací zkoušky na střední školu zdařily, potřebuji to akorát k maturitě a k vejšce. :o) Snad mi to pomůže.
Podle mě je příprava velmi důležitá, ale faktory závisí i na štěstí a klidu. Pokud jste vyklepaní jako ratlík, příklad uvedu sebe na jedné z jmenovaných přijímačkách. ( Jsem ročník, který měl 3 přihlášky ) Nakonec můj výběr překvapil všechny, jelikož jsem nikdy nebyla oblíbená na základce, byl to šok i pro jednoho učitele. Když celou dobu hlásáte " půjdu na obchodku " tak se nedivte, ale pro mě to byl únikový východ. Mé srdce stále patří našemu gymnáziu, protože je tam zakotvena část mé osobnosti ( té dobré ).
TA část, která věřila, že svět je dobrý, ale lidé v něm nejsou tak sebestřední a lstivý. TA, která věřila v dobro. TA, která beznadějně věří, že se stane doktorka a bude pomáhat lidem, protože je přesvědčena, že je to její poslání. A v neposlední řadě, která věřila v čistou a upřímnou lásku, že dva lidé mohou jít spolu celý život, milovat se, ctít a nikdy neopustit.

Již nyní vím, že to nebude procházka růžovým sadem a každý den se budu muset snažit být lepší a tvrdě makat, ale ONO to za to stojí. Za ten pocit, že jsem něco dokázala, že jsem dobrá! A víte co? Já se těším a moc.

A rada pro tento den? Věřte si, jděte za svým snem a bijte se pro něj dnem i nocí, jen tak ho můžete uskutečnit. A kdo řekl tyhle nesmrtelná slova? Goethe!

Bye* with love Mystourious-beauty


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.