Seriály na kterých jsem ujížděla/ujíždím :D

20. května 2011 v 11:58 | Gwinney
Se seriály je to stejné jako s různými etapami života. Dalo by se i říct, že nová epatama jiný seriál.
Mým názorem je, že děti potřebují spíše vzory, než kritiku. A především dobré vzory. A já měla ten nejlepší Rory Gilmorovou ze seriálu Gilmorova děvčata. Tenhle seriál jsem milovala a stále miluji. Vždy se na něj ráda podívám. Rory dlouhou dobu tvořila část mé osobnosti. Částečně díky ní jsem taková jaká jsem. To ona ze mě udělala ještě větší šprta. :D
Další seriál, který jsem sledovala, když jsem byla malá byl Chůva k pohledání, onen seriál měla ráda především má máma.
Legendární sit-com Přátelé nesmím opomenout, jelikož humor v něm je jeden z nejlepších. A jak jsem rostla příhází na scénu Čarodějky a Buffi přemožitelka upírů v těch letech jsem je zbožňovala. Tohle byly moji favoriti. A do trojky přibyl seriál Lovci pokladů. Příležitostně jsem se koukala na Dva z Qeensu měla jsem ho ráda kvůli odlehčenému tématu, člověk u toho " vypnul ". Mou další vášní byly Zoufalé manželky a Muži na stromech.Ovšem tyhle seriály jsem sledovala mnohem méně. A nesmím zapomenout lásku mé sestřičky Gossip girl.
A nyní?! Zamilovala jsem se do The Vampire Diaries a Pretty Little Liars. Ale v mém srdci navždy zůstanou Gilmorova děvčata, Čarodějky a Lovci pokladů.


Další seriály na které jsem občas koukla: Chirirgové, Darma a Greg, Will a Grace, Dr. House, The O.C. atd.

Asi se ptáte a co české seriály? Kromě Ordinace v růžové zahradě, Rodinných pout a Ulice skoro žádné nemáme a na ty nové slátaniny typu Přešlapy, Cesty domů atd. to mě fakt nebere navíc na bednu už nekoukám skoro dva roky!

With love Mysterious-beautyFOREVER!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.