Červen 2011

Tisíckrát říct "miluji tě"

29. června 2011 v 8:49 | Gwinney :p
Vždy jsem odsuzovala "děti", které s někým chodili třeba 14 dní a říkaly, jak já ji/ho miluji. Přijde mi to pošetilé, jak někdo tak mladý může vědět, co je to doopravdová láska?! Jasně najdou se vyjímky, ale... Je těžké rozlišit chvilkové pobláznění, zamilovanost, doopravdickou lásku či jen sexuální touhou. Tímto článkem nechci nikoho kritizovat. Můžeme říct tisíckrát miluji tě a nemyslet to vážně, říct jen jednou a myslet to vážně.
Mám strach až mi kluk toto řekne a vím, že to bude brzo. Co říct? Co když to nebudu cítit stejně? Lhát? Vymluvit se? Vím jak bolí, když to někdo neopětuje.

OK nebudeme to dramatizovat, jsou to jen slova pod kterými se skrývá spoustu emocí. :) :p
S kamarádkou jsme už před delší dobou shodly, že ta největší láska je mateřská..

Co myslíte vy?


Jak jsem připravovala kamarádky na "rande"

26. června 2011 v 11:23 | Gwinney :p
Už od malička mě bavilo česat a malovat ostatní. Mé začátky si však odnesly pár vytrhaných vlasů a tváří zmalovaných klaunů. :D :D "Žádný učený z nebe nespadl." Nyní o několik let později vlasy už netrhám a člověk, kterého nalíčím se nemusí za sebe stydět. :D STOP zbytečným kecům, jdeme k tématu!!!
23.6.2011 - Měly moje kamarádky Miška a Nikk domluvenou schůzku s dvěma kluky Tomášem a Michalem (dvojčata). A chtěly být dokonalé. Viděla jsem na nich tu nervozitu, stále dokola opakují, jak jim je blbě. A hlavně zářily očekáváním. Poslední dobou jsme trojka, řekla jsem jim, že mileráda pomůžu. Nejdříve jsem vybrala oblečení Nikk bydlí nade mnou a nanečisto i make up, bohužel nemá tak kompaktní barvy, pro mě nepoužitelné. Hnusně řečeno: na hovno. :D :D Den předtím jsem vybrala oblečení i Mišce. Krásné kraťásky, aby vynikly její nohy a volnější černý top se stříbným nápisem, byla k sežrání. ♥
A nastal den D, což byl čtvrtek. Holky se nahrnuly ke mně domů. Jako první jsem upravila Mišku, mezitím moje sestra dělala Nikk kudrinky. :) Poté se nechala mnou nalíčit. Kdybych to měla zhodnotit, tak tohle bylo to nejlepší z celého "rande" ta příprava. :D :D :D
Kecám! Jim se to líbilo. Mně ne! Po hodince jsem zdrhla, nemohla jsem to tam vydžet, celou dobu jsem se snažila udržet konverzaci. Oni odpovídali jednoslovně. To bych je zabila! Naštěstí po mém útěku se rozkecali. :) A holky pozvali na ranní snídaně o prázdninách. Miška s Nikk jsou natěšené na další schůzka a mě čeká další kosmetická šichta. :D
Nestěžuji si, mohla bych s nimi jít taky ven, což radši NE! :D :D :D :D

Bye* :-***
Ano a přesně tohle bych chtěla... Co vy?

Zrušila jsem počítadlo!

21. června 2011 v 19:37 | Gwinney :p |  O blogu
Určitě nejsem sama, které blbne počítadlo na blogu. A jelikož už na to nemám nervy, zrušila jsem ho. Bude se snait občas přidat článek s návštěvnotí Mysterious-beuty. :o)

Ida Corr vs Fedde Le Grand Let Me Think About It

16. června 2011 v 20:55 | Gwinney :p |  Ida Cor


Písničku můžeme slyšet ve filmu "Divoška" :) Scéna, jak s děvčaty schází schody do sálu.
Aneb prsa, boky, boky!

Rudenko - Everybody

16. června 2011 v 20:50 | Gwinney :p |  Rudenko

Tak tohle je MŮJ objev! Je skvělá... rytmická.. !!!

Chybí tu nějaký článek?

16. června 2011 v 20:49 | Gwinney :p |  Poradna ♀ ♂
Onu rubriku jsem založila hlavně z důvodu, kdyby jste chtěli, abych napsala nějaký článek na Vaše téma, které vás zajímá. Velmi ráda, však pomůžu i s nějakým tím "problémem" ;-)
Těším se na Vaše emaily.

PS: návrhy pište do komentářů. :o)

Kelly Clarkson - Because Of You

16. června 2011 v 17:59 | Gwinney :p


Beautiful!


Inna - Deja Vu

16. června 2011 v 17:45 | Gwinney :p |  Inna


Deja Vu nejen skvělá písnička, ale i film. Určitě se na něj koukněte, pro mladší nedoporučuji. Minimálně + 13!

Inna - Love

16. června 2011 v 17:42 | Gwinney :p |  Inna

Disko moc nemusím, ale na Inniny písničky se skvěle tančí!